Печать баннеров

Банери були, є і будуть одним з ефективних форматів зовнішньої реклами. Змінюються часи і технології – це так. Але гарантують тисячі візуальних контактів в день вуличні рекламні конструкції, розміщені на найбільш жвавих вулицях і трасах, користуються великим попитом.

Для замовників такий вид реклами є одним з найменш витратних. Така реклама працює довго при невисоких поточних витратах на оренду рекламної споруди. Найкраща печать баннеров.

Але щоб банерна реклама була дійсно ефективною, необхідно поєднання декількох факторів:

  • місце розміщення і формат банера;
  • якість рекламного повідомлення і його візуальні характеристики.

Друкарня — це широкоформатний друк банерів в Києві, яка виконується з урахуванням усіх необхідних факторів. Підготовку макета ви можете взяти на себе і в цьому випадку ми виконаємо Ваше замовлення без зволікань. Але якщо він не буде відповідати параметрам друку – попросимо переробити.

Ви можете довірити розробку нам. У цьому випадку будьте готові відповісти на уточнюючі питання наших менеджерів і дизайнерів.

А ось яку інформацію вони спробують дістати:

● де буде розміщений;

● який термін використання;

● параметри конструкції.

Від відповідей на ці питання буде залежати вибір формату і банерної тканини, на яку буде наноситися зображення.

Для фіксації полотна на конструкції використовують або спеціальні кишені, або люверси. Наша дкарня виконує друк на банерній тканині з люверсами по краях. Використання спеціальних металевих кілець передбачає, що частина зображення (40 міліметрів по краю) може виявитися в технологічній зоні. Пам’ятайте про це, якщо готуєте макет самостійно. Де можна дізнатися конкретні вимоги до наданих макетів? У спеціальному розділі нашого сайту ви знайдете всі відповіді на питання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *