Паронит листовой

паронит листовой ГОСТ 481-80 зарекомендував себе як універсальний прокладочний матеріал, який використовується для ущільнення з’єднань, виходить шляхом вулканізації суміші азбестових волокон (60-70%), каучуку (12-15%), розчинника, мінеральних наповнювачів (15-18%) і сірки (1.2-8.0%) і подальшого вальцювання всієї суміші під великим тиском.
Пароніт застосовується для забезпечення необхідної герметичності з’єднань різного типу в умовах впливу агресивних засобів, високих температур і тиску. Він починає текти при тиску вище 320 МПа (досягається межа плинності), в результаті цього всі нещільні місця в з’єднанні заповнюються матеріалом і забезпечується герметичність. Товщина прокладки з пароніту повинна бути мінімально можливою, проте достатньою для заповнення канавок і нерівностей. Якщо збільшувати товщину прокладки, то підвищиться ймовірність її видавлювання, тому товсті прокладки ставити не рекомендується. Пароніт випускається у вигляді листів товщиною до 6 мм. він легко ріжеться, рубається, можна вирізати фігурні прокладки.

Пароніт-найпоширеніший прокладочний матеріал для арматури середніх діаметрів.
Перше властивість, яке виділяє це азбестотехнічний виріб серед аналогічних, — Екологічна безпека. Пароніт не виділять азбестовий пил навіть при фізичному впливі. Завдяки чому його часто використовують на виробництві в металургії, електроенергетиці, металообробці, хімічній і нафтохімічній промисловості.
Герметичність — при тиску в 320мпа пароніт досягає межі плинності, який дає можливість заповнення всіх нерівностей і щілин між матеріалами. При цьому важливо правильно підібрати товщину листа-вона не повинна бути занадто великою, але її повинно вистачити на герметизацію всіх прогалин.
Гнучкість-пароніт також легко піддається фізичному впливу-можливе створення прокладок для ущільнення потрібних розмірів і форм.
Стійкість до впливу змінного тиску, нагрітих рідин, хімічних реакцій та інше

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.