Панельный воздушный фильтр

Повітряні фільтри служать для очищення повітря, який надходить в двигун автомобіля. Функціонування самого головного і дорогого вузла машини безпосередньо залежить від якості фільтра. Сучасні фільтри – це досить складні конструкції, що складаються з полімерних матеріалів, металу і спеціального паперу. Вони забезпечують досить високий коефіцієнт очищення, низький ступінь опірності і легко змінюються. Ми пропонуємо панельный воздушный фильтр.

Принцип роботи повітряного фільтра
Щоб під час роботи автомобіля спалити літр бензину необхідно близько 15 кубометрів повітря. Вимоги, що пред’являються до якості повітря високі: задана температура. Щільність, наявність кисню і чистота. Останній параметр особливо чутливий для мотора. Дуже небезпечний для двигуна пісок. Дрібні частинки, потрапляючи на металеві деталі, діють як наждак, що призводить вузол до виходу з ладу. Також небажано потрапляння вологи, яка призводить до корозії. Крім того, на металеві елементи мотора негативно впливає пил, сажа і навіть пилок рослин. Щоб уникнути поломки мотора і максимально продовжити його ресурс ставиться повітряний фільтр.

Повітряний фільтр двигуна поміщається в спеціальний корпус, розташований під капотом. У нього через повітропровід надходить повітря, проходить очищення і далі направляється в камеру згоряння. Кріплення і саме розміщення повітряних фільтрів дає можливість дуже швидко замінити його на новий. Це може зробити сам автовласник, не вдаючись до допомоги фахівців.

Коли потрібно міняти фільтри?
Засоряясь, фільтр перестає допускати повітря до двигуна, що призводить до неповного згоряння суміші, а значить, потужність двигуна знижується, витрата палива зростає. Періодичність заміни повітряних фільтрів залежить від забруднення. Краще заздалегідь подбати про заміну фільтра, навіть якщо він не повністю виробив ресурс.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *