Обслуживание компьютерной техники

Якщо вам потрібно обслуговувати парк комп’ютерів, ви звернулися за адресою. Компанія «Базис» здатна забезпечити якісний рівень обслуговування при вигідних цінах. У нас найкраща обслуживание компьютерной техники организаций.

Вартість:

Кращий спосіб переконатися в привабливості наших цін-розрахувати їх на калькуляторі. Якщо у Вас немає на це часу, то ви можете написати нам, і ми самі зробимо швидку оцінку. Так само ми надаємо можливість закуповувати обладнання та витратні матеріали для оргтехніки за привабливими цінами (для організацій, які уклали договір відсутні обмеження на мінімальну вартість поставки та оплату доставки) і з можливістю відстрочки платежу. докладно…

Оплата за договір на обслуговування комп’ютерів:

Ми впевнені, що оплачуватися повинні тільки реально надані послуги, тому компанія «Базис» обслуговує комп’ютери без передоплати.

На скільки якісні у вас послуги?

При відповіді на це питання часто виникає ще один — а як зрозуміти, чи якісно надані послуги? Зазвичай якість обслуговування комп’ютерів означає, що, як мінімум, всі проблеми вирішені і вирішені в строк.

Ось приклади інструментів, які ми використовуємо для контролю якості:

Всі запити відстежуються в спеціальній інформаційній системі, тому ніякі запити / заявки не втрачаються;
Інформаційна система автоматично контролює не тільки базові показники «часу реакції «і» часу усунення проблеми», але і кілька десятків проміжних параметрів. Це дозволяє нам бути впевненими, що всі ваші запити на обслуговування комп’ютерів будуть відпрацьовані в строк;
Залучення «Базис» в якості партнера по обслуговуванню комп’ютерів – це впевненість в якісному результаті!

На скільки швидко ви приступите до вирішення проблеми? Як швидко ви вирішите проблему?

Диспетчерська служба зреагує на Ваше звернення негайно, і протягом 5 хвилин вашою проблемою займеться профільний інженер. Якщо проблема критична і не може бути вирішена віддалено, то інженер буде у Вас в офісі протягом 1-2 годин. Для компаній з більш жорсткими вимогами ми готові розмістити наших інженерів у Вас в офісі, в цьому випадку реакція буде моментальною.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.