Обратный клапан для канализации

Правильне робота каналізаційної системи передбачає перебіг рідин тільки в одному напрямку. Щоб виключити зворотний потік води по трубопроводах, використовуються зворотні клапани. Найчастіше їх застосовують власники заміських будинків і мешканці нижніх поверхів багатоквартирних будинків. Зворотні клапани ефективно захищають від затоплень, неприємного запаху з каналізаційної труби, зменшують ризик проникнення гризунів. У нас найкращій обратный клапан для канализации.

Функції зворотного клапана для каналізації
Принцип роботи зворотного каналізаційного клапана полягає в здатності пропускати воду тільки в одну сторону. Пристрої прості в обігу і працюють в автоматичному режимі.

Каналізаційний клапан запобігає знижений тиск води в системі, витоку або зупинки насоса. Конструкція представлена двома основними елементами-внутрішньою пружиною і блокуючою заслінкою. Початкове положення клапана закрите завдяки пружині. Коли потік води проходить через клапан, пружина слабшає, і вода рухається без труднощів. Якщо спостерігається зниження тиску рідини, потік не здатний відкрити перекриває пластину. У разі зворотної течії рідини, пластина блокується, і не дає воді проникнути через клапан.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.