Оборудование развал схождение

Обладнання для» Розвал-сходження » вибирають автосервіси, дилерські центри, СТО і навіть невеликі майстерні. Ви можете купити:

Траверс. Вантажопідйомність 2 і 3 т.сумісні з підйомниками , а також ножичними конструкціями. Підходять для роботи з легковими автомобілями, мінівенами, позашляховиками, малими комерційними вантажівками. Є механічна фіксація робочого положення. У нас ви зможите купить оборудование развал схождение.
Ямні шляхи. В обладнанні передбачені ніші для поворотних кіл і рухливі майданчики для регулювання розвал-сходження задніх коліс. Є можливість установки траверси.
Ножичні підйомники. Є моделі з вантажопідйомністю 2, 3, 3.5, 4 і 5 т.обладнані пневматичною системою розблокування замків безпеки, фотоелектричною системою зупинки платформ при розсинхронізації їх рівня. Підйомники можуть встановлюватися по системі» чиста підлога » або монтуватися безпосередньо на поверхню. Можна купити конструкції з поворотними колами і / або траверсами в комплекті.
Чотириколонні підйомники. Є моделі з вантажопідйомністю 3.5, 4 і 5 т.у всіх передбачені рухливі вторинні шляхи і задні платформи (блокуються при необхідності), пульт управління. Є можливість установки траверси і передніх поворотних кіл, екстрена зупинка.
3D-стенд для розвалу-сходження. Кожна модель має інтерфейс трьома мовами: українською, англійською та російською. Балка, обладнана камерами, яку можна регулювати по висоті. Стенд для розвалу-сходження сумісний з четерехколоннимі і ножичними підйомниками, може використовуватися з ямними шляхами.
Професійні установки для регулювання «розвал-сходження» продаються без поворотних кіл і противідкатного упору. Їх можна отримати в подарунок, замовивши будь-який з підйомників або купити окремо.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.