Облицовка стен

Облицювання стін керамічною плиткою ванної кімнати, санвузла та кухні можна назвати традиційним варіантом обробки. Кераміка не боїться вологи, не вимагає особливого догляду і досить міцна. Плитка не проводить електричний струм, тому як є ізолятором. Вона абсолютно не виділяє шкідливих речовин, що робить її екологічно чистим облицювальним матеріалом. У нас найкраща облицовка стен плиткой в мытищах недорого. Плитка облицювальна для стін представлена великим різноманіттям форм, кольорів і відтінків. Це може ввести покупця в розгубленість. Однак для вибору стінових плиток існують прості правила:

Якщо приміщення не велике, то необхідно вибирати стінові плитки світлих тонів і відтінків. Це візуально розширить простір
Керамічна плитка для стін тонше, ніж для підлоги
 Якісна керамічна облицювальна плитка повинна мати правильні геометричні форми. Якість виконуваних робіт безпосередньо пов’язано з тим, на скільки стіни рівні. Перевірити це легко і застосовують для цього будівельний схил-це грузик на міцній мотузці. Його прикладають до кожної стіни по периметру і визначають кривизну стін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *