Облако iaas

Послуги CLOUD (хмара, облако iaas, cloud сервіси, cloud service) — відмовостійка віртуальна інфраструктура, побудована на високопродуктивному, технологічному обладнанні світових виробників з використанням віртуалізації від лідера ринку-компанії VMWare. Завдяки виділенню ресурсів за моделлю IaaS клієнт отримує в використання свій особистий, віртуальний дата-центр, в якому може створювати віртуальні машини, мережі, розподіляти між ними ресурси і використовувати, виходячи зі своїх потреб – створити віртуальний офіс, зберігати пошту, Бухгалтерські та CRM-додатки, корпоративні сервіси. Така перевага хмарних провайдерів як здатність швидко виділяти і масштабувати ресурси дозволяє клієнту використовувати хмарні обчислення відповідно до мінливих потреб.

Телекомунікаційні рішення для віддаленої роботи забезпечать гнучкість, швидкість та безпеку вашого бізнесу. Об’єднайте колег, що працюють віддалено, та збережіть ефективність своєї компанії. 

Коли бізнес вимушений працювати в умовах самоізоляції, або взагалі відмовитися від власного офісу з міркувань економії, сучасні телекомунікаційні рішення забезпечать стабільну роботу та надійний зв’язок з колегами, клієнтами та партнерами.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.