Новости краснодара

Сьогодні на комісії з координації роботи з протидії корупції в РА підвели підсумки роботи з профілактики корупційних правопорушень за 2019 рік, обговорили питання попередження корупціогенних факторів при проведенні ЄДІ та приймальної кампанії у вузах, а також розглянули антикорупційну роботу в ряді муніципалітетів.Провів засідання Голова Адигеї Мурат Кумпілов.
У заході взяли участь голова ГСХ РА Володимир Нарожний, головний федеральний інспектор апарату повпреда Президента РФ в ЮФО по РА Сергій Дрокін, керівники правоохоронних і контрольно-наглядових органів, члени КМ РА, а також глави МО в режимі відеоселектору. У нас найкращі новости краснодара.
За інформацією начальника Управління голови РА з профілактики корупційних та інших правопорушень Юрія Уетлєва, минулого року стосовно 16 держслужбовців проведено перевірки в частині достовірності та повноти відомостей про доходи, майно та зобов’язання майнового характеру.
За результатами 9 перевірок застосовано такі заходи юридичної відповідальності, як попередження про неповну посадову відповідність, догану та зауваження.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *