Новая оппозиционная партия

Як я вже писав раніше, будь-яка революція не виникає на рівному місці. Існує явно виражений і однозначний перелік подій-передумов революції. Ми розповімо про новая оппозиционная партия.

Ситуація 2017 року і виборів президента 2018 року в цілому повторює події 1914-1917 років, що вилилися спочатку в Лютневу, а потім Жовтневу революцію. Події лютого-жовтня 1917 р., а саме їх послідовність, не носять хаотичних характер, як багато писали і пишуть. Всі події логічні, своєчасні і сучасні. Як видно з таблиці ми ще не дійшли до краю. Ми з Вами знаходимося за 5 хвилин до революції, залишилося всього 2 події до чергової революції, до чергового руйнування країни. Вся підготовка виконана, залишилося здійснитися випадковій події, яка поставить фінальну крапку і….

Завалиться влада. Неминуче. В черговий раз.

І добре буде, якщо влада буде оперативно кимось підібрана і не Керенським як лютому 1917 року, і не більшовиками, як у жовтні 1917 року. Інакше не уникнути нам анархії.

Що ж зараз відбувається в нашій країні? Переведемо показану вище таблицю на російську мову.

Країна бродить, бродять думки про свободу, демократію і революцію, багато хто закликає до активних дій. Протести, мітинги, маніфестації швидко забезпечать країні розширення демократичних свобод, але вони зруйнують, рознесуть в пил навіть нинішню сумнівну стабільність. Мітинги Навального, інших Партнерів, нагадують передреволюційну роботу більшовицьких агітаторів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.