Нитриловые перчатки

Для більш зручної і безпечної роботи з різними матеріалами і речовинами сьогодні найчастіше використовують одноразові нітрилові рукавички різних видів. Крім цього, такий захист рук є обов’язковою для багатьох сфер людської діяльності і є основою дотримання санітарно-гігієнічних норм на підприємствах.

Для чого застосовують?
В першу чергу захист рук необхідна для підтримки санітарії в лікувальних установах. Медичні нітрилові рукавички забезпечують безпеку не тільки для пацієнта, але і для персоналу лікарні. При недотриманні цих вимог, працівник може легко заразитися різними захворюваннями, через предмети які використав хворий, або під час проведення аналізів. Ми пропонуємо купить нитриловые перчатки в москве недорого.

Другим важливим завданням, яке виконує цей виріб, є захист шкіри від попадання різних токсичних речовин (фарба, хім. розчини, цемент, лак). Саме тому їх використовують в лабораторіях, при будівельних роботах, на хімічних підприємствах та ін.

Для роботи на кухні ресторанів і кафе в місті Київ, а так само у всіх інших містах з солідною репутацією, використовують нестерильні рукавички. Такий виріб дозволяє не тільки захистити руки кухаря від опіків або порізів, але і робить приготування їжі більш безпечним для відвідувачів. Варто відзначити, що готування голими руками — порушення санітарії в закладі і може привести до різних неприємностей.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *