Натяжные потолки

Глянцевий натяжна стеля надає приміщенню оригінальність і привабливість, візуально збільшує висоту приміщення і розширює простір.

Приміщення з таким натяжною стелею стає набагато світліше через здатність стелі акумулювати і відбивати світло, причому в залежності від виду плівки можна самостійно підібрати відображає здатність стелі. У на найкращі натяжные потолки.

Дуже добре підходить для будь-якого типу приміщень і для будь-якого інтер’єру.

Це можуть бути басейни, спальні, кухні, вітальні, ігрові зони, офіси, ресторани, нічні клуби і навіть лікарні.

Ідеально глянсовий натяжна стеля підходить для фотодруку.
З досвіду монтажів таких полотен глянцеві натяжні стелі сміливо можна встановлювати в передпокій, на балкон, у ванну кімнату.

Тут особливо хотілося відзначити, що велика кількість людей використовують глянцеві натяжні стелі на кухні.

Однак при монтажі на кухні потрібно враховувати особливість самої кухні і якщо уздовж кухні проходять витяжки від вентиляції, то буде їх відображення в натяжному полотні.

Багаторічний досвід монтажів натяжних стель в Смоленську і Смоленської області і досвід експлуатації дозволяє нашій компанії робити красиві, прості і складні стелі на радість нам і нашим клієнтам. Компанія мрія рекомендує в даному випадку встановлювати на кухні полотно сатин. В умовах малих габаритів, такі стелі допомагають візуально розширити простір, що створює відчуття більшого обсягу кухні, роблячи її більш світлою.
Глянцевий натяжна стеля відмінно поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами, як декоративними, так і натуральними. Це дозволяє домогтися потрібного результату в дизайнерському проекті. У глянцевих натяжних стель більш багата палітра.
Компанія мрія рекомендує при виборі кольору натяжної стелі враховувати площу стелі, тобто чим менше площа приміщення, тим темніше може бути колір.
Чим більше приміщення, тим світліше повинен бути стеля.
Особливість кольорових глянцевих полотен, чим темніше колір — тим вище відображає здатність і у чорного глянцевого полотна відображає здатність досягає 93 відсотка.
Для спальних кімнат не замовляйте яскраво червоні і бардові полотна, вони можуть служити подразниками.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.