Натяжные потолки

Фактури натяжные потолки в серпухове представлені в асортименті:
Глянцеві натяжні стелі
Така стеля дозволяє візуально розширити приміщення, за рахунок здатності до відображення. Якщо ваші ванна або кухня — приміщення невеликі, тоді установка глянцевих стель стане відмінним рішенням.
Також до плюсів відносять широкий вибір малюнків і значну колірну гамму.
Рекомендуються до установки в низьких приміщеннях, так як відображення частини кімнати на стелі візуально розширює простір.

Матові натяжні стелі
Від них не відбиваються світлові промені. Якщо матові стелі встановлені в спальні, вони не допускають відбиття світла на ліжко.
Якщо ви віддаєте перевагу класичну обстановку і не відчуваєте позитивних емоцій по відношенню до всього екстравагантного і кидається в очі, то матовий натяжна стеля доведеться вам до душі. За зовнішніми параметрами вони нагадують добре оброблену і пофарбовану поверхню. Однак через деякий час такі стелі зовсім не втрачають початкових характеристик: фактура і колір все ті ж.
Матові стелі чудово виглядають в приміщенні з хорошим ступенем освітленості. Поверхня матеріалу не створює відблисків і не відображає предмети всередині кімнати.

Сатинові натяжні стелі
Зовнішній вигляд таких стель нагадує легку, трохи блискучу тканину сатин. Такі стелі відносять до підгрупи матових. Однак за своєю структурою вони мають трохи гладку і блискучу поверхню.
Сатинові стелі поєднують в собі якість матових і глянцевих полотен, коли матеріал трохи блищить, але при цьому не є дзеркальним.


Якщо ви любите ніч, небо всіяне зірками, або романтичне світло місяця — тоді натяжні стелі з ефектом зоряного неба винайдені спеціально для вас. Такі стелі користуються особливою популярністю серед тих клієнтів, які хочуть створити особливу атмосферу і додати інтер’єру яскраві індивідуальні риси. Ціни на такі стелі дуже різні і є кілька способів монтажу:

За допомогою художнього друку з підсвічуванням
Це звичайне полотно з арт-печаткою і встановлюється він точно так же, як і звичайний варіант без малюнка: на першому етапі робіт наносять зображення на полотно, використовуючи спеціальне обладнання, і в подальшому з цим матеріалом працюють так само, як з однотонним.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.