Наружная реклама

Ці та інші маркетингові завдання допоможе вирішити група компаній «3х6». Ми пропонуємо розміщення зовнішньої реклами в Москві та регіонах Росії і ряд супутніх послуг. Тисячі нових клієнтів дізнаються про вас і ваших пропозиціях, і все це – завдяки нашим ресурсів і професіоналізму. Звертаючись в компанію «3х6», ви вирішите всі питання зовнішньої реклами в одному місці. Ми пропонуємо:
• Розробку дизайн-макету;
• Виготовлення плакатів, зовнішньої реклами;
• Розміщення в кращих місць по місту та області;
• Монтаж і демонтаж на наших конструкціях.
Ефективне розміщення зовнішньої реклами.

Група компаній «3х6» з’явилася в результаті реорганізації компанії «Рекламна мережа Підмосков’я». Таким чином, незважаючи на нове ім’я, ми володіємо досвідом роботи з 2002 року і маємо сотнями рекламних майданчиків в Москві, Московській області, в Рязані, Костромі, Саранську. У нас найкраща наружная реклама вывески.

Ми знаємо, що увагу клієнта привертає не тільки зміст, але і форма. Тому пропонуємо кілька видів конструкцій, актуальних для різних місць і типів реклами. Це банери, суперсайти, сітіборди, трівіжн, білборди і суперборды, розташовані так, що їх просто неможливо не помітити. Великі дорожні розв’язки, зупинки та інші місця з великим потоком людей забезпечують широке охоплення цільової аудиторії. Якісне виготовлення, охайний вигляд і хороше освітлення дозволяють донести потрібну інформацію, яка запам’ятається потенційним клієнтам.

Враховуючи особливості людського сприйняття, можливості конструкцій, а також ваші побажання, ми підготуємо привабливу рекламу і розмістимо її там, де вона найбільш ефективна.

6 причин вибрати компанію «3х6»:
1. комплексний підхід;
2. найкращі ціни на зовнішню рекламу;
3. гарантія бездоганного виконання;
4. сотні конструкцій на вибір;
5. спеціальні пропозиції та акції;
6. чистота і справність конструкцій протягом строку дії договору.

Зателефонуйте або напишіть нам, і ми негайно почнемо співробітництво, спрямоване на успіх і процвітання вашої компанії!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *