Нарколог

Нарколог додому-це тільки початківець етап на шляху до відновлення. Доктор проведе огляд, надасть потрібну першу допомогу, наприклад, позбавить від ломки, запою, але сама залежність залишиться. У нас найкращій нарколог на дом круглосуточно.

Якщо у хворого починається ломка, не рекомендується терпіти, проявляючи силу волі, зателефонуйте в клініку і запросіть нарколога додому. Володимир Висоцький помер від наркотичної залежності, так як йому своєчасно не надали медичну допомогу. Від алкоголю померло багато відомих особистостей.

Пам’ятайте, кожен випадок індивідуальний і може стати фатальним, тому не потрібно ризикувати.

Приїхавши до пацієнта, лікар-нарколог допомагає позбутися від ломки / залежності, це допоможе організму заспокоїтися, уникнути шокового стану. Якщо своєчасно не надати допомогу, ситуація може закінчитися інфарктом або іншими подіями.

Роль і дії доктора? Прибувши на виклик, фахівець визначає стан хворого, проводить візуальний огляд, вимірює тиск. Визначається водний баланс, підбирається доза препарату.

Що дає виклик нарколога додому і що робить лікар-нарколог:

Оцінивши стан пацієнта, встановлює, є загроза здоров’ю і життю чи ні.
Допомагає зняти абстинентний синдром.
Бере під контроль стан пацієнта і його вихід зі стану ломки/запою.
Завершальний етап-рекомендації, дотримуватися яких вкрай важливо. Пам’ятайте, якщо ситуація вийшла з-під контролю, не потрібно чекати, телефонуйте в клініку для виклику нарколога додому. Допомога доктора — це шанс на відновлення, позбавлення від шкідливої звички, повернення в соціальне середовище, прояв інтересу до життя без наркотиків і спиртних напоїв.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.