Накрутка просмотров ютуб

Відеооб’яви TrueView In-Stream показуються в роликах на YouTube, а також на сайтах і в додатках в контекстно-Медійної мережі. Крім цього, їх показ можливий на інших сайтах, де є вбудовані програвачі YouTube, а також в додатках YouTube для iOS або Android і на сайті m.youtube.com (для iPad і Android). У нас найкраща накрутка просмотров ютуб платно.

Глядачі можуть пропустити оголошення TrueView In-Stream через 5 секунд після його початку. Плата за показ реклами TrueView In-Stream стягується тільки в тому випадку, якщо Користувач переглянув 30 секунд оголошення (або ролик цілком, якщо він коротше) або взаємодіяв з ним, тобто натиснув на супутній банер, підказку або оверлей із закликом до дії. У випадках, коли важлива кількість переглядів, рекомендується використовувати відео тривалістю не менше 12 секунд. YouTube Analytics не відстежує перегляди тривалістю менше 10 секунд. За бажанням Ви можете додати пікселі відстеження сторонніх постачальників. Вони повинні відповідати вимогам до показу зовнішніх оголошень. а також наступним правилам:

Для відстеження показів приймаються пікселі 1 x 1.
Всі пікселі відстеження та виклики четвертої сторони в пікселях з ланцюжка тегів повинні підтримувати SSL.
Дозволяється використовувати пікселі зображень 1 x 1 під час подій показу, перегляду і пропуску відео, але не в середині і кінці відео.
Щоб включити кілька процесів відстеження, клієнт або компанія повинні використовувати поєднання або ланцюжок тегів пікселів, так як для однієї події можна застосовувати тільки один піксель зображення 1 x 1. Забороняється використовувати JavaScript. Оголошення формату TrueView In-Display можна показувати на YouTube і в Медійній мережі Google. Так, вони розміщуються на сторінках пошуку і перегляду на youtube.com і m.youtube.com, а також на головній сторінці сайту і мобільних додатків YouTube. Оголошення In-Display включає в себе значок відео і не більше трьох рядків тексту. Коли користувач натискає на оголошення, відкривається сторінка каналу або перегляду відео на YouTube. У самому рекламному блоці відео не відтворюється. Щоб залучити користувачів на свій сайт, використовуйте оверлеї із закликом до дії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.