MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2017 ОГОЛОСИЛА СВОЇХ НОМІНАНТІВ

Лідируючу позицію за кількістю згадок відразу у восьми категоріях, в списку MTV Video Music Awards 2017 займає каліфорнійський репер Кендрік Ламар (Kendrick Lamar) зі своїм відео на трек «HUMBLE» з крайнього, на поточний момент і четвертого за рахунком студійного альбому «DAMN», представленого в середині квітня цього року.

Кеті Перрі (Katy Perry) і The Weeknd намагаються не відставати, отримавши номінацію в п’яти категоріях за свої відеороботи на треки «Прикутий To The Rhythm» і «Reminder», відповідно.

З сьогоднішнього дня і до 27 серпня включно шанувальники талантів своїх улюблених артистів можуть залишити свої голоси за найкращий на їх думку «Відео року», «Артиста року», що утворився шляхом поєднання двох раніше використовувалися номінації «Краще чоловіче відео» і «Найкраще жіноче відео», щоб задовольнити бажанням громадськості щодо визнання гендерної рівності в тому числі і в індустрії музики, «Краща колаборація» і так далі.

Номінанти в категорії «Кращий трек літа 2017», яка визначається кількістю голосів у соціальних мережах, буде оголошено трохи пізніше.

Також до нашої гордості в списку команд, що борються за звання «Кращих візуальних ефектів» значиться і українська студія Gloria FX, яка брала участь у створенні відео на трек KYLE ft. Lil Yachty – «iSpy».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.