Монтаж рольставней

Захисні конструкції, іменовані рольставнями-інноваційне рішення, що забезпечує безпеку нерухомого майна і монтується в отворах:

двері;
вітрина;
вікно;
комір;
дводругих конструкцій
Монтаж рольставен вимагає спеціальної кваліфікації і може бути виконаний трьома способами.

Вбудований Тип монтажу.
Його відмінна риса-розташований всередині отвору,» ховається » в ньому короб. При такому вигляді установки головне, щоб конструкція встановлювалася на протилежному боці від вектора відкривання дверей/вікон. У нас найкращій Монтаж рольставней Москва.

Основні переваги:

  • гранична антивандальність (завдяки прихованим напрявляющим і коробу, що робить їх недоступними злому);
  • архітектурно-стилістична нейтральність (ні кожухи, ні короба ззовні не видно.

При установці вбудованих рольставней важливо дотримати:

  1. a) вертикальність укосів.
  2. b) ідентичність діагоналей отвору: в ідеалі вони повинні бути однаковими. У разі розбіжностей-укоси вирівнюються спецнакладкамі.

Зовнішній монтаж рольставен.
Найбільш швидкий, нескладний і часто зустрічається вид установки. Він не вимагає додаткових підготовчих робіт з облаштування укосів і коригування ніші.

Монтуючись над отвором, короб кріпиться безпосередньо до стіни. Повністю перекриваючи нішу отвору, рольставні виявляються на одному рівні зі стіною.

Комбінований монтаж рольставен.
Найбільш трудомісткий вид установки. Головна технічна складність: для коробка повинна бути передбачена і споруджена відповідна виїмка у верхній частині отвору (це можливо на етапі будівництва, або, як мінімум, реконструкції будівлі).

Ця модифікація монтажу дозволяє розмістити рольставні всередині отвору так, щоб вони не перешкоджали відкривається (в будь-яку сторону) вікнам/дверям.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.