Moneyveo

Більшість українців знайомі з основним спектром банківських послуг і знають, що таке кредит. Але які види кредитування доступні в Україні і в яких банках можна скористатися даною послугою, для багатьох залишається відкритим питанням. У свою чергу, позики можуть бути незабезпеченими або забезпеченими, іншими словами – це кредит без застави або навпаки. Таким чином, застава виступає гарантією дотримання клієнтом фінансових зобов’язань. Найчастіше позика може бути забезпечена:

Матеріальні цінності
Матеріальними цінностями:
ювелірними виробами, технікою та іншим

Поручитель
Поручитель:
особою, яка гарантує платоспроможність позичальника

Цінні папери
Цінний папір:
векселями, акціями, облігаціями та іншими

Кредит без застави і поручителів при цьому є незабезпеченим, але, як правило, вимагає інших гарантій платоспроможності позичальника.

Де я можу взяти кредит без застави?
Фінансові організації надають різні послуги. Наприклад, банки відрізняються великим списком пропозицій для своїх клієнтів, а такі установи, як ломбарди, – тільки короткостроковими кредитами під заставу цінних речей. Залежно від цілей, які переслідує позичальник, слід вибирати і умови. Так, якщо Ви шукаєте кредити без застави в Києві, спочатку слід проаналізувати, які організації надають такі позики і чи зможете Ви виконати свої фінансові зобов’язання.

Найчастіше українці звертають увагу на пропозиції, що виходять від різних банків. Але в разі, коли позичальникові терміново потрібна відносно невелика сума на нетривалий термін, найоптимальнішим рішенням стане кредит онлайн на картку в Україні від манивео. Її головні переваги: висока швидкість розгляду заявки і мінімальний список вимог до клієнта.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.