Митсубиси кантер

Mitsubishi Fuso Canter з’явився більше півстоліття тому-і витіснив з категорії легких вантажівок конкурентів сотень різних фірм. Вісім поколінь цих машин випущені в десятці країн в кількості більше чотирьох мільйонів штук, – і зустрічається по всій планеті, від Норвегії до пар, від Аляски до рідної Японії.

Спочатку про назву « «Mitsubishi «в перекладі з японської означає» три алмази». Свою назву отримала ще в XIX столітті за трьома головними видами діяльності: банкінг, торгівля, виробництво.
«Fuso» означає гібіскус – дерево, один із символів Японії. У побуті воно ж називається»bussoge». За співзвучністю перший японський автобус (bus), побудований фірмою Mitsubishi в 1932 році, отримав це ім’я. Пізніше їм позначили весь дивізіон комерційного транспорту марки.
А Canter (вимовляється як «кентер») означає Середній галоп (вид бігу) коня, яким вона може рухатися довго, не втомлюючись. Назва підкреслює витривалість машини, до речі, цілком заслужену. Тому і на цій підставі було виготовлено митсубиси кантер.

Перше покоління «Кентерів» з’явилося в 1963 році під внутрішнім кодом Т20. Це був простий 2-тонний Бортовий грузовичок з 2 – літровим рядним безнаддувним дизелем потужністю 68 к.с. взагалі, він народився не з чистого аркуша-у нього були попередники, більші, але маловідомі Т620 і Т710.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.