Металл для сублимации

Основу металевих пластин для сублімації складають анодовані листи алюмінію, покриті зверху особливим полімерним складом, що забезпечує якісне закріплення сублімаційних чорнил.

Алюмінієві металл для сублимации, необхідні для переносу зображень, за допомогою сублімаційних чорнил і плоского термопресса, причому зображення переноситься безпосередньо на саму пластину. Процес абсолютно не відрізняється від переносу на інші типи сублімаційних заготовок – струменевий принтер, заправлений сублимационными чорнилом, друкує зображення на особливій сублімаційного папері, після чого, за допомогою плоского термопресса, зображення переноситься на алюмінієву пластину, що має спеціальне покриття. Суть подібної технології полягає в наступному – за рахунок використання проміжного носія (сублімаційного папери) чорнило піддаються дії високого тиску і температури, завдяки чому переходять на металеву пластину і закріплюються всередині її поверхні.

Після закінчення процесу перенесення зображення, пластину можна з легкістю приклеїти до дерев’яної плакетці (рамці або підставці), завдяки чому виріб знаходить вигляд унікального і надзвичайно дорогого подарунка.

Сублімаційний друк на металі відрізняється вкрай високою стійкістю і міцністю. Навіть при тривалій експлуатації виріб не втрачає свого первісного вигляду, фарби не стираються і не тьмяніють, забезпечуючи максимально якісну сублімацію на поверхні.

Варто зауважити, що поверхня матеріалу може мати саму різну текстуру і колір, бути глянсовою або матовою – в будь-якому випадку незмінно високу якість друку гарантовано. Найбільш часто використовується наступна колірна гамма-білі, сріблясті і золоті кольори.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *