MERCEDES

Якісно підготуємо і пофарбуємо кабіну вантажівки або комерційного транспорту
Якщо треба пофарбувати голову вантажного автомобіля або тягача
Фарбування кабін вантажівок в камереНаша компанія професійно займається фарбуванням кабін вантажних автомобілів і тягачів. Найкраща покраска кабин MERCEDES.
Шукаєте, де вигідно і якісно пофарбувати кабіну?

Замовте зворотний дзвінок і отримаєте від нас вигідну пропозицію! Голова вантажівки повинна бути якісно оброблена і пофарбована. Ми не тільки фарбуємо кабіни, але і ретельно готуємо її до фарбування.
Найчастіше при підготовці кабіни до фарбування необхідно усунути такі дефекти:

Закладення можливих отворів від удару або корозії.
Видалення вогнищ корозії.
Усунення заломів металу.
Видалення вм’ятин.
Зачистка і відновлення зварних швів. Часто можна побачити навіть на рекламних матеріалах деяких компаній, що надають послуги з фарбування малярів з низькою кваліфікацією, які навіть не тримають фарбопульт під прямим кутом до деталі фарбують китайськими фарбопультами і навіть не знають, що правильно тримати повітряний шланг за спиною, а не перед собою і краще через плече, щоб вага фарбопульта полегшував утримання правильного положення, що особливо важливо при фарбуванні великих деталей і звичайно дуже важливо при фарбуванні кабіни цілком.
Наші малярі проходять навчання і сертифікацію в дилерських центрах, що дозволяє нам утримувати якість фарбування на максимально можливому рівні.
Ми використовуємо тільки професійний інструмент. Так, наприклад, ми працюємо фарбопультами виробництва «DeVilbiss» і «Sata». Для шліфування використовуються матеріали “3M“. Шліфувальний пневмоінструмент виробництва компанії «Mirca» і т. д.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.