Мебель

Хто ж ці люди, які з гордою гідністю — знають чого хочуть?

Не кожен може собі дозволити такий інтер’єр адже він вимагає витрат. Клієнти, що оформляють класичний інтер’єр-це заможні люди досягли благополуччя, що володіють прекрасним смаком, знають ціну успіху, що цінують свій і чужий час і бажаючі жити в комфорті і розкоші.

Перш за все-це благородний інтер’єр! Благородство в кожній деталі, стимул жити і домагатися результатів! Найкраща классическая мебель из италии. Основні правила створення класичного інтер’єру:
У сучасній інтерпретації класичний інтер’єр – це копіювання інтер’єрів 16-18веков. Кожна епоха і територія, Країна-привносили свої нюанси в цей стиль. Є основні принципи створення класичного інтер’єру:

Симетрія, геометрія форм.
Високі стелі, урочистий простір.
Якісні і дорогі матеріали, меблі, аксесуари.
Стандарт: Спокійна колірна гамма пастельних відтінків. Використовується білий колір, в окремих кімнатах можна використовувати бордовий, синій, зелений.
Наявність розпису, ліпнини, різьблених фризів, колон.
У сучасній інтерпретації колір: Ви можете використовувати контрастні кольори, головне витримати відчуття спокійного благородства. Темно-сірий, синій кольори виглядають ефектно.
Декорування: антикваріатом, творів мистецтва, скульптурою, гравюри.
Зробіть сучасну техніку непомітною. Виставлення на показ техніка має сенс на кухні і якщо ви зможете гармонійно вписати її в стиль.
Приділіть увагу карнизам, плінтусам, оформлення вікон і дверних прорізів. Класичний варіант-високий плінтус в колір дверей. Або в колір дверного наличника — а сама двері може бути іншого відтінку.
Підлога-дерев’яний паркет, мармур, класичний візерунок на плитці. Стіни з ліпниною, дерев’яними панелями, фарбування або шпалери

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *