Masterbatch

Мастербатч — це прийняте в побуті назва концентратів пігментів, барвників і модифікуючих добавок. Назва походить від англійського терміна masterbatch, тобто концентрат, що забезпечує фарбування і модифікацію полімерних виробів. Російська КОМПАНІЯ «БАРС-2» розробляє і виробляє концентрати (аналоги імпортних masterbatches) під маркою BASCO.

Концентрати-masterbatch-затребуваний продукт високої якості, який активно використовують тисячами компаній, зайнятих у сфері промислового виробництва і переробки різних полімерів.

У виробництві добавок ми використовуємо кращу сировину провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, і гарантуємо виняткову якість власної продукції, яку пропонуємо нашим покупцям.

Концентрати барвників в нашому каталозі продукції: білі, чорні, кольорові.

Білі концентрати барвників
Випускаються як на високоякісному діоксиді титану виробництва фірм Kronos (Німеччина) або DuPont (США), так і на вітчизняному діоксиді титану. Білий барвник призначений для фарбування виробів, одержуваних екструзією, видувним формуванням або литтям під тиском.

Чорні концентрати барвників
Містять до 50% високоякісної пічної сажі, вони мають гарну покриваність і глибоким чорним кольором. Додавання чорного мастербатч призначене для фарбування виробів з поліолефінів, одержуваних екструзією, видувним формуванням або литтям під тиском.

Кольорові концентрати барвників
Концентрати БАСКО призначені для фарбування виробів з ПЕВТ, ПЕНД, ПП, РЕВ, ПСМ, УПМ, АБС, САН, АБС+ПК, АБС+ТПУ, ТПУ, ТЕП, ПММА методами – литтям під тиском, видувного формування, екструзії.

Концентрати випускаються відповідно до наявного асортименту або розробляються за заявками споживачів в найкоротші терміни відповідно до міжнародних каталогів кольорів RAL, PANTONE, або під еталон кольору замовника з урахуванням умов експлуатації готових виробів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.