Ложементы

Пластикові Ложементи, або як їх іноді називають, пластикові вкладиші, на сьогоднішній день займають основне місце в сфері виробництва упаковок і сувенірної продукції. Це пов’язано з тим, що на відміну від картонних ложементів або ложементів з поролону, при виготовленні пластикових ложементів шляхом термоформовки конфігурація даних виробів нічим не обмежена, як наслідок можна отримати будь-яку форму і розмір виробу. Крім того, при термоформовке можливо передбачити різні способи фіксації предметів в ложементі, нанести об’ємний логотип у вигляді опуклих букв, малюнок і т. д. Сучасне, динамічно розвивається підприємство ТОВ «Рек-Таймс» запрошує Вас до плідної взаємовигідної співпраці! У нас найкраще производитель ложементы.

За досить короткий час наша компанія зайняла гідне місце серед аналогічних, як в нашому регіоні, так і в ряді інших. Виробничий цех підприємства оснащений новим сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє випускати продукцію різної складності і конфігурації, що відповідає високим вимогам Державного стандарту, в будь-яких обсягах і найкоротші терміни. Асортимент продукції, що випускається нами постійно поповнюється.

Ми пропонуємо різні типи блістерних упаковок. Ми організуємо повний цикл з виробництва блістерів, в який входить: розробка дизайну; виготовлення прес-форм; формування виробів; Виготовлення жорсткої поліграфічної підкладки; упаковка товару. Метод вакуумного формування, який використовується для виробництва блістерної упаковки, дозволяє задати їй будь-яку форму і нанести об’ємні елементи фірмової символіки. Крім того, різноманітні дизайнерські прийоми допомагають в рекламі і маркетинговому просуванні продукції.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.