Ломбард

У кожного з нас у житті можуть виникнути ситуації, коли потрібна певна сума грошей, а взяти їх ніде. Друзі і знайомі самі в цей момент можуть відчувати фінансові труднощі, а взяти кредит у банку – проблематично. По-перше, позики дають не всім. Потрібна бездоганна кредитна історія та довідка про підтвердження доходів. З-за відсутності офіційного місця роботи або недостатнього рівня заробітної плати вам можуть відмовити у видачі кредиту. По-друге, не завжди є можливість чекати поки вам схвалять позику. Що робити? Не впадати у відчай. У такій ситуації вас зможе виручити Elex Lombard. Ми надаємо швидкі позики під заставу ювелірних виробів та іншого рухомого майна в Усть-Каменогорську. В якості переваг нашого ломбарду ми можемо зазначити низькі процентні ставки по позиках і відсутність комісійного збору. У нас найкращій Ломбард в Усть-Каменогорске.

Отже, якщо Вам терміново потрібні гроші, ви можете скористатися послугами нашого ломбарду в Усть-Каменогорську.

Які цінності ми беремо в заставу?

Ювелірні вироби з дорогоцінних металів (золото 375, 585, 750, 950 проби) і дорогоцінних каменів;

Хутряні вироби з норки;

Побутову техніку – TV, ноутбуки, мобільні телефони і т. д. — на гарантійному терміні.

Здійснюючи ломбардну діяльність, ми допомагаємо людям на взаємовигідних умовах. Через Elex Lombard ви можете швидко отримати готівку. Ми завжди маємо в своєму розпорядженні необхідної вам сумою.

Що потрібно для того, щоб одержати позику під заставу ювелірних виробів та іншого рухомого майна в Усть-Каменогорську?

Громадянину РК необхідно мати з собою паспорт або посвідчення особи.

Іноземцю — закордонний паспорт і вид на проживання в Казахстані.

Безумовно, потрібно мати також предмет застави, тобто цінну річ, під яку ми Вам видамо позику.

Оцінка ювелірних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння проводиться нашими оцінювачами відповідно до розцінок ломбарду. При цьому ми робимо безкоштовну ультразвукову чистку ювелірних виробів. Ми не пиляємо і не дряпає ваші прикраси. Їх справжність визначаємо хімічними реактивами та спеціально призначеними для цього приладами.

Оцінка іншого рухомого майна – хутряних виробів і побутової техніки проводиться в відповідності з ринковими цінами на ці товари в даний час, а також в залежності від їх стану.

На який період і при яких умовах ми даємо позики під заставу?

У нас ви можете отримати позику в мінімальному розмірі — 3600 тенге і максимальному – 300000 тенге.

У Elex Lombard низькі ставки винагороди – від 0,01 до 0,37% в день – в залежності від часу і терміну кредитування і розміру самої позики.

Позики видаються на термін від 10 до 30 календарних днів. Протягом наступних 10 календарних днів необхідно викупити своє майно. Невикуплене майно не повертається. Однак в будь-який час до реалізації речі ви можете розрахуватися за позикою і повернути її.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *