Летучий ингибитор коррозии

Рідкі та порошкові інгібітори корозії

 1. Підготовка поверхні металовиробів. Знежирення очищення, подальша протикорозійний захист. ЛИК-419, ЛИК-408
 2. Розчинник іржі, без надання негативного впливу на пластик , гуму з подальшим протикорозійним ефектом. . ЛИК — 429
 3. Перетворювач іржі-грунтовка. Не містить фосфорної кислоти. Не вимагає додаткової обробки від іржі. Зупиняє процеси корозії. Можна відразу наносити фарбу на Корвертер після його нанесення на корозійну поверхню. КОРВЕРТЕР.
 4. Для консервації ємностей, труб, турбін, теплообмінного обладнання. Порошковий інгібітор корозії. ЛИК 609. Ми також розповімо про летучий ингибитор коррозии.
 5. Для короткострокового і середньострокового захисту і консервації виробів з чорних і кольорових металів, ємностей, захисту зварних і болтових з’єднань в приміщеннях або під навісом. Застосовується також як протикорозійна добавка до мор. Добавка до води . М 238. М 240
 6. Міжопераційна консервація металовиробів . Зберігання на відкритих майданчиках . М 240 на водній основі.
 7. Лик 316 для захисту від корозії виробів з медесодержащих сплавів.
 8. Лик 326. Для додавання в змащувальні і гідравлічні мінеральні або синтетичні масла. Масляна основа (парафінові нафтові дистиляти) ретельно очищена від різних домішок, в тому числі і від частинок здатних привести до абразивних пошкоджень поверхні металу. Він проходить через фільтр з розміром комірки в 1 мкм.
  У зв’язку з цим рекомендований до застосування у високоточних механізмах. Не містить в своєму складі токсичних хроматів, нітритів або фосфатів. Володіє підвищеною температурою спалаху і пожежобезпечністю на виробництві в порівнянні з поширеними олійними аналогами. Характеризується термічною стабільністю.
 9. ЛИК 329. Для захисту від атмосферної корозії виробів з чорних і кольорових металів при їх консервації і тривалому зберіганні в традиційній тарі і упаковці, в приміщенні або на відкритих майданчиках. Зберігає свої властивості в широкому діапазоні температур (від мінус 10ºC до плюс 50ºC). призначений для додавання в змащувальні та консерваційні масла, не містить нітритних, фосфатних або хроматних сполук.
 10. Лик 329sc для захисту від атмосферної корозії виробів з чорних і кольорових металів при їх консервації і тривалому зберіганні в традиційній тарі і упаковці, в приміщенні або на відкритих майданчиках. Зберігає свої властивості в широкому діапазоні температур (від мінус 50ºC до плюс 60ºC).
 11. Лик 337. Для захисту металовиробів з холоднокатаної, кременистої, нержавіючої сталі, чавуну, цинку, алюмінію та їх сплавів від корозійного ураження у виробничих приміщеннях, застосування для захисту металовиробів на відкритих майданчиках дуже обмежене. Вельми ефективний для захисту металовиробів в процесі виготовлення, для міжопераційної, міжцехової обробки. Рекомендується для нанесення на торці котушок і пачок листового металу. використовується для антикорозійного захисту внутрішньої поверхні ємнісного обладнання, контейнерів, конструкційних порожнин та інших металоконструкцій в період простою, зберігання і транспортування.
 12. Лик 368. Лик 369 D для Призначений для захисту виробів з чорних і кольорових металів, а також їх сплавів на відкритому повітрі. Температурна стійкість від -40°С до 90°С.Матеріал пожежобезпечний, стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
 13. Лик 372. Для тимчасового захисного покриття на основі акрилової дисперсії містить Летючий інгібітор корозії. Забезпечує протикорозійний захист як від атмосферної корозії, так і від технологічних пошкоджень, подряпин, рисок, абразивного зносу. Утворює на поверхні металовиробів прозору еластичну бар’єрну плівку. Покриття може бути легко знято без застосування розчинників і чистячих засобів.
  Заборонено нанесення покриття при негативній температурі.
  При товщині плівки менше 50 мкм можливі труднощі при знятті покриття. Покриття знімається тим легше, чим більше його товщина.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.