Лечение

Вартість амбулаторного прийому становить 361 Євро. Комісійний збір 15 євро. Тривалість консультації приблизно 60 хвилин. Вартість прийому фіксована. У вартість прийому входить, при необхідності, попередній розгляд документів пацієнта, а також складання, по можливості, плану для лікування. У нас найкраща стоимость лечения.

Ціни на хірургічні заходи встановлюються з урахуванням специфічних особливостей кожної майбутньої операції, так як кожен пацієнт-особистість. Вам буде надано особистий план лікування з відповідною вартістю послуг. Для надання послуги «другої думки» нам необхідно отримати від Вас інформацію про стан здоров’я пацієнта і результати дослідження. Всі документи повинні бути направлені нам англійською мовою. Ми можемо перевести документи за додаткову плату-80 євро за сторінку. Вартість стандартного висновку одного фахівця — 245 Євро. Якщо в складанні висновку беруть участь два або більше фахівців, то стягується плата 245 євро за роботу кожного лікаря. Ми проінформуємо пацієнта, якщо буде потрібно Експертна думка декількох фахівців і заздалегідь повідомимо кошторис витрат. Вартість обширного ув’язнення становить 735 Євро.

Крім того, ми стягуємо офісну плату за обслуговування в розмірі 19 євро. Висновок в письмовому вигляді видається англійською мовою. Якщо відповідь потрібна іншою мовою, ми можемо надати переклад за додаткову плату.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.