Лампа для сушки ногтей

Сушіння нігтів за допомогою спеціальної лампи є невід’ємним етапом манікюру гель-лаком, а купити настільний пристрій в інтернет-магазині Bonanza можливо, проживаючи в таких містах, як Київ, Харків, а також інших населених пунктах, де можна організувати доставку за невисокою ціною, адже про професійному обладнанні для створення красивого покриття гелю знає вся Україна.

Сучасна індустрія ламп для гелевих нігтів пропонує кілька видів професійних сушок, і скільки коштує кожен з них буде залежати від виробника і потужності пристрою. У нас найкраща лампа для сушки ногтей. За типом світлового елемента розрізняють такі апарати:

ультрафіолетовий;
газосвітній;
світлодіодний.
Як зробити правильний вибір?
Перед покупкою сушіння в Україні варто звернути увагу на тип світлового елемента і підбирати під нього лак, який буде полімеризуватись під його впливом. Якщо немає бажання розбиратися в таких тонкощах, то завжди можна купити готовий набір лаку і лампу, яка до нього додається. У майбутньому доведеться тільки докуповувати лаки даної марки.

Якщо необхідно придбати сушку для професійного манікюрного салону, то краще звернути увагу на універсальні газосвітні варіанти. Така настільна лампа забезпечує висушування будь-якого типу гелю, але у неї більш висока ціна, ніж у аналогів. Що стосується потужності, то найновіші апарати мають 36 ват і навіть 48 ВАТ. Це відмінний сушильний варіант для фахівців. Щоб посушити нігтики в домашніх умовах досить буде апарату до 24 Вт. Він впорається з поставленим завданням, але це займе трохи більше часу, і його дизайн може бути не настільки комфортним. У будь-якому випадку, варто віддавати перевагу варіантам з таймером, адже сушити шар покриття необхідно певний час, і його слід суворо дотримуватися, інакше можуть бути проблеми з полімеризацією.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *