Кп Сосновый Бор

Кп Сосновый Бор Новорязанское шоссе — це той проект, на який ми покладаємо найбільші надії. Він розташований в Раменському районі, всього в 14 км від столиці! Тут можна сховатися від метушливої і швидкоплинної Москви, дозволивши собі розслабитися, насолодитися природою і свіжим повітрям. Селище котеджного типу вміщує в себе 959 розмежованих ділянок. Велика частина з них буде знаходитися поруч з лісом, де завжди можна погуляти разом з сім’єю або друзями. Ми не забули і про всі необхідні для життя комунікаціях, включаючи:

газ;
вода;
електрика;
каналізація.
У котеджному селищі передбачені комфортні дороги з асфальтним покриттям для проїзду автомобілів. Згідно з прогнозами експертів, всього через кілька років тут будуть проживати близько 30 000 чоловік. Якщо ви хочете самі все це побачити, оцінити і переконатися в достовірності наших слів, то зателефонуйте і запишіться на консультацію. Маленький оазис, розташований поруч з найбільшим мегаполісом Росії, вже чекає вас.

Вигідні сторони купівлі землі в КП » Сосновий Бір острівці»
Чому вам варто купити землю саме тут? На це є ряд причин:

вільний проїзд по новій Рязанці;
ліси, поля та водойми на території;
близьке розташування до столиці;
великі цілодобові торгові центри «Мега», «Метро», «Ашан» в безпосередній близькості.
Недалеко від селища протікає Москва-річка, а це означає, що вам не доведеться нудьгувати. Тихе милування мальовничими пейзажами в поєднанні з комфортом і активним проведенням часу будуть Вам забезпечені.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.