Коттеджный поселок

Ідея створення котеджного селища «Ламбері «народилася у керівництва компанії» Електронмаш» досить давно, ще до кризи 2008 року, після довгих пошуків гідного житла в передмістях Санкт-Петербурга. У нас найкращій коттеджный поселок спб в английском стиле.

Вимоги, за якими йшов відбір, були цілком звичайними:

  1. Будинок повинен знаходитися в котеджному селищі, розташованому недалеко від міста;
  2. Обов’язкова наявність всіх інженерних комунікацій, власна служба охорони та експлуатації;
  3. Відповідність домоволодінь селища єдиної архітектурної концепції;
  4. Селище не повинен бути великим, щоб не виникали ризики довгобуду, та й взагалі приємно, коли знаєш сусідів в обличчя.
  5. Комфортне проживання вимагає наявності інфраструктури: фітнес клуб, дитячий дозвільний центр, лавка фермерських продуктів, паб.

ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЗАБУДОВА
Забудовником котеджного селища «Ламбері «є АТ» Електронмаш» — сучасне промислове підприємство з виробництва електротехнічного обладнання, що пропонує системні рішення при будівництві трансформаторних підстанцій та інших великих промислових об’єктів. Більше 18 років наша компанія успішно поставляє своє обладнання клієнтам і займає одне з лідируючих місць серед російських і зарубіжних компаній.

Будівельний департамент АТ «Електронмаш «на момент початку забудови» Ламбері «вже мав досвід успішного зведення власного виробничого комплексу компанії на території промзони» Парнас», що включає виробничі цехи, офісні та складські приміщення, територію паркування, трансформаторну підстанцію, асфальтовані дороги. Відповідальні за будівництво співробітники володіли необхідним досвідом і компетенцією в галузі будівництва та узгодження дозвільної документації; саме їм довірили організацію всіх будівельних робіт, пов’язаних з селищем.

Творець котеджного селища » Лембері «Олексій Миколайович Потапов розповідає про проект:» на ринку В2В працює правило Парето: 20% клієнтів приносять 80% обсягу. Це означає, що якщо ти працюєш із Замовником чесно і поставляєш йому якісний продукт, то замовник буде звертатися до тебе і надалі. Котеджне селище «Ламбері» ми також будуємо для себе, при цьому, реалізуючи цей проект на ринку B2C, ми дотримуємося тих же правил, що і в основному своєму бізнесі. Адже покупка будинку в житті людини відбувається нечасто: практично, люди стають нашими клієнтами один раз. Компанія «Електронмаш» виступає в одній особі інвестором, забудовником і замовником, розвиваючи котеджне селище як єдиний комплекс. Ми фінансуємо проект з власних коштів і дотримуємося графіка будівництва».

Особливо важливим і вирішальним моментом став вибір архітекторів. Спочатку розглядалися пропозиції декількох британських і російських архітектурних бюро. Вибір зупинився на петербурзькій компанії «StudioKora», так як їх проект виглядав більш цілісно. Та й до того ж, участь у проекті вимагає «повного занурення», щоденних консультацій, виїздів на місце, англійцям було б важко витримати такий напружений графік. «StudioKora» надала генплан та архітектурні рішення. Інфраструктурні проекти були виконані власними силами, починаючи з погоджень до будівельних робіт.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.