Комплектующие для москитных сеток

Одним з радикальних способів боротьби з комарами є москітні сітки. Вони надійні, мають великий термін експлуатації. Скільки запитаєте ви? А це залежить від погодних умов, але в середньому це близько 5 — 8 років.

Найбільш вразливі частини москітної сітки-це саме москітне полотно і ущільнювальна гума, які пошкоджуються швидше і вимагають заміни. Для виготовлення москітних сіток, ми використовуємо якісні комплектуючі, які мають підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання, мають високу міцність. У нас найкращі комплектующие для москитных сеток.

Використання профілю зі спеціальним бортом, дозволяє сітці щільно прилягати до рами вікна. А швидкий монтаж за допомогою універсальних видів кріплення Анвіс забезпечують надійне її закріплення в рамі вікна. Традиційно в цій меті використовують москітні сітки, що забезпечують захист від проникнення комах і пилу всередину. Найбільш дорогим варіантом, але при цьому повністю виправдовує свою вартість, є сітки Плісе. Вони дозволяють захищати великі вікна і мансарди, використовуються для балконів і лоджій. Москітні сітки Плісе в складеному вигляді являють собою складений гармошкою матеріал. Закрити вікно такою сіткою дуже просто, досить відсунути матеріал до протилежної частини рами. Вироби відрізняються високими естетичними показниками, а також є одними з найбільш міцних і довговічних варіантів москітної сітки. Якісні матеріали і надійне кріплення дають можливість експлуатувати плісе навіть на відкритих просторах. Широке розмаїття колірних рішень дозволить максимально наблизити виріб до інтер’єру, зробити його гармонійним, в одному кольорі. Такі москітні сітки також прекрасно підходять для віконних прорізів нестандартної форми. Легке управління, простота в догляді, бездоганний вигляд – саме за ці якості сітки плісе полюбилися споживачам.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *