JCB

JCB (або J. C. Bamford Excavators Ltd ) — британська компанія, один з найбільших світових виробників важкого будівельного обладнання. Компанія виробляє понад 300 різних видів машин, включаючи екскаватори-навантажувачі, телескопічні навантажувачі Loadall, гусеничні і колісні екскаватори, колісні навантажувачі, самоскиди з шарнірно-зчленованою рамою, вилочні навантажувачі підвищеної прохідності, мініекскаватори, міні навантажувачі з бортовим поворотом, ущільнювального обладнання JCB Vibromax, генератори й устаткування для земельних робіт серії Groundcare. Також у нас найкраща аренда экскаватора погрузчика JCB.Крім того, для застосування в сільському господарстві компанія пропонує модельний ряд телескопічних навантажувачів і унікальний трактор Fastrac. Для застосування в промисловому секторі JCB випускає також вилочний навантажувач Teletruk.

18 заводів JCB знаходяться на чотирьох континентах: одинадцять із них — у Великобританії, три в Індії і по одному в США, Китаї, Німеччині та Бразилії.

Компанія JCB заснована в 1945 році Джозефом Сірілом Бемфордом (Joseph Cyril Bamford), назва компанії — його ініціали. Сьогодні компанія пропонує продукцію більш ніж в 150 країнах і налічує 11000 співробітників.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.