Яморуб

Ямобур — це спеціалізований пристрій навісного типу, який використовується для буріння ям різного призначення. Він є дуже затребуваним під час проведення різних видів будівельних робіт, так як значно економить тимчасові і виробничі ресурси. Коло застосування ямобура досить широкий, наприклад:

  • монтаж стовпчастих підстав-стовпів ЛЕП або вуличного освітлення, рекламних щитів;
  • установка конструкцій при будівництві будинків, промислових і комерційних будівель, мостів;
  • риття неглибоких свердловин.

Коли покупка не вигідне вкладення

Але з огляду на вартість покупки і витрати на обслуговування техніки, доцільніше його орендувати. Наша компанія надає арендуямобура в Москві і Московській області. До ваших послуг надаємо сучасні машини японського виробництва і бур на базі ISUZU або КАМАЗ на вигідних умовах. У нас найкраща аренда ямобура.

На спеціальних рамах обладнання драбинами кріпиться до платформи автомобіля. Управління механізмом відбувається за допомогою пульта. Обертальний елемент приводиться в дію за рахунок двигуна, роздавальної коробки і коробки передач.

Залежно від використовуваної машини пристрій робить свердловину певної глибини і діаметра. Для машин вітчизняного автопрому вона становить до десяти метрів з діаметром отворів 30-50 см. З автоманипуляторами імпортного виробництва занурення в землю становить до 12 м, з шириною бура до 120 см і виносом стріли до 11 м. Перевагою використання його в роботі те, що не потребує подгоне додаткової спецтехніки на будмайданчику. Для пристроїв на базі колісного екскаватора свердловина досягає до 18 м, з діаметром бура до 120 см, за умови роботи на твердих грунтах; а для механізмів на базі гусеничного екскаватора — до 20 м, з діаметром 20-150 см. пристрої на базі міні-екскаватора бурять ями глибиною до 4 м.

Оренда ямобура вигідна для невеликих організацій, в яких немає фінансової можливості. Це недорогий і зручний спосіб швидко виконати чужий замовлення або уникнути простою на своєму робочому об’єкті. А також для великих будівельних компаній, адже зекономлені на покупці дорогого агрегату кошти можна перенаправити в інше русло.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.