Яхты

Вирішили провести незабутній відпочинок на водних просторах? І ось ви вже в пошуках судна, яке допоможе здійснити ваші плани. Як виявилося, оренда яхти за ціною у більшості компаній практично не відрізняється. Кому ж віддати свою перевагу? Ходили-знаємо! Наші співробітники підбирають для вас суду не за картинками і описами. Ми самі ходили на них багато разів! Наша компанія провела на воді в цілому 12 років. Досконально знаємо всі приміщення судів, їх точну площу, скільки людей можна розмістити в кожній із зон. Ви не ризикуєте своїм відпочинком!
У нас найкращі яхты аренда. Ми не працюємо від дзвінка до дзвінка. Для нас прокат яхт в Києві-сімейний бізнес, тому в результаті зацікавлені всі співробітники. У нас не працюють байдужі і некомпетентні. Ми робимо все, щоб Ви залишилися задоволені і повернулися до нас знову. 65 % наших клієнтів-це постійні клієнти.
Чому з нами легко орендувати яхту для вашого заходу?
Яхта за ціною … яхти. Уявіть, ви приходите в магазин за «радянським» шампанським. Але його немає. Тому вам продають «Вдову Кліко». Дивно, правда? Але як перевірити, якщо на судні немає етикеток? Ми працюємо з усіма пропозиціями Києва, тому максимально точно підбираємо судно. У нас ви не платите за прогулянку на яхті VIP-категорії в 2-3 рази дорожче, якщо вам цілком підходить і недорогий варіант.
Ви проводили банкет в метро в годину пік? Оренда яхт серйозно відрізняється від поїздки на будь-якому наземному транспорті. Мало знати, що на судні поміщається 12 осіб. Важливо розуміти, з якою метою ви на воді. Є судна, придатні тільки для легкого фуршету і недалеких прогулянок. Банкет і далекі прогулянки — не для них. Ми підбираємо для вас те судно, яке дозволить провести захід без «товкучки». Оренда судна-подія, а не засіб пересування!
Працюємо по ТЗ, як архітектори. Ми не просто здаємо яхти на прокат, а пропонуємо ідеальне рішення вашого завдання. Не обмежуємося трьома-чотирма даними, як роблять інші компанії. У вас семінар або конференція? Плануєте використовувати проектор? Ми назвемо рівень засвічення приміщення і скажемо, чи буде картинка чіткою. Врахуємо рівень шуму від двигуна, щоб кожен гість прекрасно чув виступ. Ваш захід проходить без збоїв і перешкод.
Хто краще знає літак: пілот або Стюардеса? Наші менеджери, на відміну від менеджерів інших компаній, мають права на управління судами. Тому відмінно розбираються в обстановці на воді. Знають, куди і в який момент можна заходити, а куди не можна. З нами ви допливаєте куди побажаєте без проблем і непотрібних хвилювань!
Ви просто чекаєте свята, клопоти — на нас. Чим грандіозніший Захід, тим більше часу на його підготовку. Просто зателефонуйте нам-ми все організуємо самі. Думаєте, так буде дорожче? Нічого подібного! У нас-спеціальні закупівельні ціни на продукти і домовленості про пільгові умови з артистами.
Вранці стільці, ввечері гроші! Тільки ми показуємо вам судно до того як ви вносите завдаток. Судно на картинці і судно на ділі-велика різниця. Ви можете закохатися в нього з першого погляду. Або, навпаки, вам може не сподобатися одна дрібна деталь. Ми не беремо грошей, поки ви не переконаєтеся-це воно!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.