Jacob delafon

Для облаштування комфортабельного і естетичного санвузла ви можете замовити в нашому інтернет-магазині унитаз jacob delafon. Ця Французька Сантехніка заслужила відмінну репутацію серед користувачів по всьому світу завдяки високій якості виготовлення, практичності і витонченому дизайну.

У нашому багатому асортименті представлені наступні різновиди цього обладнання:

підвісні унітази «Якоб Делафон» встановлюються на стіну або вертикальну перегородку за допомогою інсталяції (поставляється окремо або в комплекті), мають компактні розміри і виглядають більш естетично за рахунок прихованого монтажу комунікацій і зливного бачка;
підлогові приставні моделі з прихованою установкою зливного резервуара і патрубків інженерних систем можуть монтуватися близько будь-якої вертикальної поверхні;
класичні підлогові Унітази-Компакти не вимагають додаткових монтажних робіт, виглядають акуратно за рахунок розташування бачка безпосередньо за їх чашею.
Вся продукція, представлена в цьому розділі, виготовляється з урахуванням сучасних вимог до надійності та гігієнічності. Для виробництва унітазів» Якоб Делафон » застосовується високоякісна кераміка, легко очищається від органічних забруднень, вапна та іржі. Мінімалістичний дизайн виробів з його плавними обводами і простими формами також спрощує догляд за сантехнікою. Щоб купити це обладнання в нашому магазині, замовте його по телефону або скористайтеся функцією «кошик» в каталозі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.