Измельчитель кухонный

Діспоузер — це електричний прилад, який монтується під мийку і з’єднується з каналізаційною системою через зливний отвір.

Принцип роботи діспоузера-подрібнювача-нагадує добре все знайому соковижималку: харчові відходи, потрапляючи в дробильну камеру, за допомогою спеціальних кулачків під впливом відцентрової сили подрібнюються і з потоком води змиваються в каналізацію. Ми пропонуємо измельчитель кухонный купить в спб.

Прилад працює швидко і тихо – за 1-3 хвилини відходів в раковині як не бувало! І найголовніше-діспоузер безпечний: пристрій не оснащений лезами, які могли б завдати шкоди. Проте, ряд елементарних правил все ж є-про це читайте далі. Діспоузер можна встановлювати абсолютно в будь-якій квартирі: подрібнені відходи не засмічують труби.

Головна умова при монтажі діспоузера – щоб вхід в каналізацію під замком горловини пристрою розташовувався на висоті не більше 35 см від підлоги, а діаметр зливного отвору повинен становити 90 мм.досвідчений Сантехнік впорається з підгоном до необхідних габаритів без праці – тому ми настійно рекомендуємо користуватися для вирішення цього завдання послугами фахівців.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.