ISO 9001

Хочете мати ефективну систему контролю якості на вашому підприємстві? Тоді вам необхідна система управління якістю згідно стандарту Сертификация ISO 9001.

Сертифікована система управління якістю істотно підвищить довіру споживачів до підприємства, і виділить серед конкурентів. Стандарт ISO 9001 являє собою одну з моделей управління діяльністю організації з метою забезпечення її результативності. Сертифікат на систему управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (або міжнародному стандарту ISO 9001:2015) — це документ, який є доказом, що система управління (менеджменту) якістю успішно впроваджена і функціонує на підприємстві. Сертифікат, виданий підприємству, підтверджує, що Орган сертифікації перевірив функціонування системи управління якістю на підприємстві, і підтверджує, що вона відповідає вимогам цього стандарту.

Сертифікат ISO 9001 необхідний, якщо:
Ви плануєте брати участь у тендерах на виконання послуг або закупівлю продукції, адже сертифікат ISO 9001 в більшості випадків є необхідною вимогою для участі в тендерних умовах. Особливо це стосується таких галузей, як будівництво, виготовлення обладнання та виконання робіт для електростанцій;
Плануєте виходити на міжнародний ринок. Європейські замовники віддаю перевагу фірмам, які підтверджують контроль якості на підприємстві;
Плануєте працювати з торговими мережами. На сьогоднішній момент більшість торгових мереж вимагає від постачальників сертифікат управління якістю;
Збираєтеся проходити акредитацію медичного закладу. Однією з вимог МОЗ для отримання вищої категорії є наявність сертифіката ISO 9001;
Націлені на розвиток бізнесу, підвищення його ефективності та вихід на більш високий рівень управління підприємством за допомогою сучасних методів.
Хочете підвищити престижність і конкурентоспроможність на ринку, за допомогою сертифікації.
Міжнародна система стандартів ISO є комплексною. Завдяки цьому, отримання сертифіката за стандартом ІСО 9001 може бути початком підтвердження якості інтегральної системи менеджменту-екологічної безпеки або безпеки виробництва харчових продуктів і т.д. ми також можемо провести і деякі інші види сертифікації.
Орган з сертифікації систем менеджменту «ЄВРОСТАНДАРТСЕРТИФІКАЦІЯ» проводить сертифікацію підприємств усіх напрямків діяльності на відповідність вимогам Державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 або міжнародному стандарту ISO 9001:2015.

Сертифікацією ISO наші фахівці займаються більше 15ти років. Компетентність наших аудиторів підтверджена відповідними сертифікатами. Всі фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації та сертифікацію для підтвердження своїх умінь.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.