Искусственный камень для фасада

Фасадний камінь-основний напрямок діяльності нашої компанії «камінь Експо Холдинг».

За 10 років роботи компанія пройшла шлях від підприємства з видобутку каменю, до підприємства повного циклу. По-перше, натуральному каменю завжди надавали статус і престиж. Тому успішні люди вважають, що буде вірним рішенням придбати натуральний матеріал. Тим більше, що, крім престижу, природний камінь символізує також довговічність і екологічність. Ми пропонуємо купить искусственный камень для фасада.

По-друге, не можна обділити увагою наявність виняткових якостей натурального каменю, за які його високо цінують. Камінь не тільки красивий, але ще і міцний, і має стійкість до впливу факторів навколишнього середовища, таких як перепади температур і вологості. Піщаник — це універсальний натуральний камінь, який можна застосовувати в декоруванні як екстер’єру, так і інтер’єру. Піщаник є гірською породою осадового типу, яка складається, в основному, з різних домішок. Цей природний камінь складається з цементу і різноманітних домішок, зокрема це пісок, кварцит і польовий шпат, але склад буває різний. Неповторна його фактура представлена різною кольоровою палітрою, яка і визначається домішками, переважаючими в його мінеральному складі. Найчастіше в природі зустрічаються камені коричневого, червоного, жовтого, сірого і білого кольорів.

Структура каменю визначається розміром уламкових зерен, зцементованих різним чином. Класифікуються пісковики за мінеральним складом з яких складаються уламкові зерна. Зазвичай це пісок, кварцит і польовий шпат, але склад буває різний. Кількість мінералів у складі каменю, дозволяє віднести його до того чи іншого типу в класифікації. Мономіктові, що включають уламки одного мінералу: кварцу, карбонату, шпату; поліміктові, що включають кілька мінералів: суміші польових шпатів з кварцом і карбонатом. Аркозові, з переважанням светлоцветних мінералів: кварц, польові шпати, мусковіт, гранати і т. д.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.