Инженерная печать

Ми здійснюємо цифровий друк будь-яких тиражів — від одиничних до десятків тисяч, від стандартного чорно-білого документа до повнокольорових проектів з використанням різних видів післядрукарської обробки. У нас найкраща инженерная печать.

Професіоналізм наших співробітників дозволяє нам створювати поліграфічну продукцію високих стандартів в максимально короткі терміни. Оперативність, якість, вміння бачити красу в деталях і постійне вдосконалення – базові принципи, яких ми неухильно дотримуємося в роботі вже багато років. За цей час нами зроблені тисячі, якщо не десятки тисяч печаток з полімеру, гуми і металу.
Якісне лазерне обладнання для гравіювання печаток виробництва бренду GCC дозволяє відтворити навіть найдрібніші елементи на печатках.

Робота на гумі європейського виробника Ready-гарантує не тільки якісний відбиток друку або штампа, а ще й те, що друк не розлізеться, не розчинитися в спиртових чорнилах, масляних фарбах або не розпадеться на шматки через рік-півтора використання, як це зазвичай буває з дешевим фотополімером.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.