Инвертор, модуль, солнечных, батарей

Інвертори для сонячних батарей — це одна найважливіших і невід’ємних складових частин сонячних електростанцій. Крім правильного вибору інвертора для сонячних панелей не менш важливим є правильний монтаж установки. У нас найкращій инвертор, модуль, солнечных, батарей.

Інвертор призначений для трансформування постійного струму в змінний. Він є серцем всієї системи забезпечення електроенергією. Ідеальна сонячна електростанція-це сонячна система, в якій різні навантаження отримують живлення від різних інверторів. У попередній статті ми розповіли, як розрахувати споживаний будинком обсяг електроенергії і номінальну потужність сонячних батарей, які повністю забезпечать потреби господарства. А тут будуть представлені деякі поради про те, як самому підібрати комплектуючі для домашньої сонячної електростанції.

Якщо ви вирішите для свого будинку самостійно зібрати автономну систему енергопостачання на основі сонячних батарей, вам будуть потрібні наступне обладнання:

Фотоелектричні модулі (панелі);
Контролер заряду, який потрібен для нормування вихідної напруги акумулятора, його зарядки і подачі слабкого струму.
Акумулятори, які забезпечують накопичення, збереження і подачу енергії в тих випадках, коли енергоспоживання різко зростає або погодні умови залишають бажати кращого.
Інвертор, який перетворює постійний низьковольтний струм, роблячи його відповідним обраному стандарту.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.