Имплант нобель

Nobel Biocare в історії імплантації зубів займає таке ж положення, як Ford в історії автомобілебудування. Nobel Biocare була заснована «батьком» сучасної імплантології в стоматології П. В. Бранемарком і накопичила величезний досвід у виробництві зубних імплантантів. В даний час Nobel Biocare є світовим лідером за кількістю вироблених імплантів і володіє близько 40% світового ринку. Nobel Biocare –одна з найстаріших компаній, що займає в даний час лідируючу позицію на ринку імплантології. Засновником компанії є П. І. Бранемарк.

Переважна кількість стоматологів усього світу використовують у своїй роботі саме імплантати Nobel Biocare. Не стала винятком і наша клініка – наші фахівці виконують одноетапну і двоетапну імплантацію з використанням систем Nobel Biocare. У нас найкраща имплант нобель стоимость.

Nobel Biocare

Зубні імплантати Nobel Biocare виконані в кореподібного формі і призначені для негайної установки на місце втраченого зуба. Різьба на конструкцію наноситися не рівномірно, що дозволяє надійно фіксувати імплантат в кістковій тканині. Трикутна платформа сприяє оптимальному розташуванню адатмента. Покриті імплантати Nobel Biocare спеціальною субстанцією TiUnite, що скорочує процес остеоінтеграції.
Використання імплантатів Nobel Biocare можливе як при частковій, так і при повній адентії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *