Хранение вещей на время ремонта

Ви задумали переїзд! Не важливо, що послужило його причиною – ремонт квартири, зміна житла, від’їзд за кордон – головне, що це ціла подія в житті будь-якої людини.

Все зрозуміло, коли є терміни і місце передислокації. Шукаємо в інтернеті відгуки про квартирний переїзд у Києві, вирішуємо хто конкретно здійснить допомогу при переїзді – мувінгова компанія (Мураха, Саквояж, Меблевозка) або звичайний приватник (вантажне таксі), в кінці порівнюємо ціни на переїзд і вперед. Коробки, пакувальні матеріали, послуги вантажників – компанії по переїзду з радістю нададуть все потрібне. Але що робити, якщо немає кінцевої точки і треба десь знайти притулок для меблів, побутової техніки, коробок з речами і т. д. Вихід є! Бокс – індивідуальне приміщення для зберігання, яке закривається на замок і ставиться на сигналізацію. Ви самі підбираєте склад потрібного розміру, щоб вмістити будь-який предмет вашого інтер’єру. Висота всіх наших боксів-3 метри, що дозволить розмістити найбільший холодильник, шафа або піаніно. Ми пропонуємо хранение вещей на время ремонта.

До ваших послуг:

Без компромісу – сухі, теплі і чисті бокси для зберігання від 1 до 40 кв. метрів;
Без обмежень – гнучкі терміни зберігання майна від одного тижня до нескінченності;
Без проблем – відвідуйте свій склад цілодобово і в зручний для вас час з картою доступу привозите і переводячи його речі;
Без побоювань-багаторівнева безпека, персональна сигналізація в кожному боксі;
Без переплати за зайві місця. За бажанням можете переїжджати в осередок більшого або меншого розміру.
Без перенесення ваг. Автомобіль вивантажується прямо в склад і безкоштовні візки довозять речі до боксу;
Без обману – прозора оплата – без комунальних, комісійних та інших платежів;

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *