Химчистка мойка

Мийка автомобілів на нашій станції заслуговує окремої згадки. Ваш вантажний автомобіль — це представник Вас і вашої компанії, презентабельність, гідність. Мийка автомобіля гарантує вам очищення машини від забруднень різного ступеня. Технологія, обладнання та матеріали — застосовувані на нашій мийці, дають можливість зберегти лакофарбове покриття, забезпечити ідеальну чистоту кузова, салону та інших елементів автомобіля. Не можна забувати про миття коліс. На нашій станції вам запропонують і такі послуги як-мийка двигуна, мийка коліс, мийка арок автомобіля, покриття воском, прибирання салону, полірування, ХІМЧИСТКА автомобіля Торнадор – універсальний чистячий пістолет для хімчистки автомобіля. Використовується для очищення будь – яких поверхонь-тканини, шкіри, пластику, гуми. Спочатку на забруднену поверхню під тиском подається повітря і очищаючий склад, який розм’якшує забруднення. Потім подається тільки повітря. Він рухається під тиском по спіральній траєкторії, створюючи «ефект торнадо». Забруднення вибиваються з поверхні і засмоктуються всередину горловини пристрою. У нас найкраща химчистка мойка.

Переваги торнадора:

Пристрій дозволяє очистити ділянки, які практично неможливо якісно обробити іншими методами. Наприклад, гумові ущільнювачі дверей, полози сидінь, Дверні петлі, місця між сидіннями.
Покриття після хімчистки залишається майже сухим, що запобігає появі цвілі і грибків.
Виключено провисання стелі і оббивки, часте при неправильній чищенні пилососом.
Торнадор дозволяє очистити поверхні, які при чищенні іншими способами легко пошкодити. Наприклад, світлу прострочку шкіряних деталей салону.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.