Grundfos

Grundfos Hydro MX це автоматична установка для пожежогасіння. Застосовується в системах з водяним або пінним вогнегасною речовиною без абразивних і хімічно активних домішок для проточної частини установки. Залежно від комплектації обладнання може працювати з дренчерною, спринклерною або гідрантною системою. установка пожаротушения grundfos сертифікована і відповідає всім вимогам нормативно-технічної документації.

Конструкція
Комплект установки Hydro MX включає два вертикальних насоса серії CR (один запасний), прилад керування Control MX (шафа управління), два колектора (напірний і всмоктуючий), трубопровідна арматура (засувки, клапани), автоматика (реле тиску, манометри), выброопоры, рама-підстава.

Моделі для спринклерних систем комплектуються жокей-насосом з мембранним баком. Насос монтується на окремій рамі і забезпечує постійний тиск в трубопроводі. Для дренчерних систем трубопровід може бути не заповнений. У вигляді жокей-насоса може використовуватися Grundfos CR.

У базовій збірці Hydro MX можна підключати жокей-насос з потужністю двигуна до 5,5 кВт, управляти за допомогою шафи керування, за допомогою світлової індикації однією засувкою з електроприводом, робочим, запасним і дренажним насосом, який викачує воду з приямка де збирається рідина після опорошения СП.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.