Гранитные ступени

Будучи натуральним і довговічним матеріалом, з великим терміном служби, гранітні сходи для ганку ідеально підходять в якості матеріалу вхідної групи торгових і офісних центрів, громадських будівель. При виготовленні гранітних сходів, граніт з якого роблять щабель використовують як полірований, в основному для внутрішніх сходів і вертикальних поверхонь, так і термооброблений або бучардірованний для шорстких ступенів і майданчиків. У нас ви знайдете найкращі гранитные ступени.

1. Гранітна плитка для ступенів
Плита нарізається в розмір ступенів, і по черзі укладаються на бетонну основу сходів. Такий метод відносно дешевий, проте має такий мінус як наявність великої кількості швів на проступях і подступенках.

  1. Великоформатні слеби
    Слиби розкроюються в Гранітному цеху під розміри сходів. Такий метод має найменше кількість швів, однак і найвищу ціну. Замовнику доведеться оплатити не тільки високу ціну слеба, а й обрізки від нього. При використанні слебов важливо дуже точно виміряти всі розміри сходів.
  2. Заготовки для ступенів типових розмірів
    Такий метод дозволяє отримати прийнятну кількість швів, оптимальну ціну матеріалу і можливість швидкої обробки заготовок з граніту на об’єкті. Основний елемент будь-яких сходів це щабель, що складається з проступи (горизонтальна поверхня ступені) і подступенка (вертикальна облицювання торця ступені). Для зовнішніх сходів вкрай важливо щоб проступи не були слизькими при намоканні від дощу або снігу, тому в основному проступи виконуються з термообробленого граніту, набагато рідше з полірованого з використанням заходів антиковзання (насічки, залізні або гумові вставки, спеціальні склади-просочення). У свою чергу подступенки можуть бути зроблені як з термообробленого, так і з полірованого граніту виходячи із зовнішнього вигляду сходів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.