ГЛОНАСС

Якщо у вас виникне необхідність встановити ГЛОНАСС на автомобіль, то ви можете звернутися в спеціалізовану організацію, або спробувати виконати монтаж обладнання своїми силами.

У першому випадку всі турботи про монтажі візьмуть на себе співробітники компанії, що здійснює установку – і вони ж будуть відповідати за коректну роботу обладнання. Якщо ж ви вирішите встановити ГЛОНАСС на автомобіль самостійно, то вам варто вивчити особливості підключення, налаштування та експлуатації таких систем. Вигідна установка глонасс на авто цена. Також вам доведеться підібрати обладнання:

ГЛОНАСС-термінал;
інсталяційний комплект;
додаткові деталі (резервні акумулятори, антени і т. д.).
Як працює ГЛОНАСС в автомобілі?
Система ГЛОНАСС призначена для визначення координат будь – яких об’єктів (в більшості випадків-транспортних засобів) за допомогою мережі з 24 супутників.

Працює система за наступним принципом:

В автомобілі встановлюється спеціальний пристрій — термінал, всередині якого знаходиться трекер для супутникового зв’язку. За прийом сигналів відповідає антена-вона може бути як зовнішньої, так і внутрішньої.
При позиціонуванні автомобіля трекер приймає сигнал із супутниками і розраховує координати ТЗ.
Отримані і оброблені координати надходять в додаток для супутникового моніторингу. Передача здійснюється по мобільній мережі (GSM), а самі дані надходять або у форматі GPRS, або у вигляді SMS.
Якщо в момент передачі даних автомобіль знаходиться поза зоною дії мережі, то інформація про позиціонування зберігається у внутрішній пам’яті трекера. Отримані дані передаються на сервер, як тільки ТЗ в’їжджає в зону GSM-покриття.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *