Гардероб

Компанія «Partytime» в сфері послуг з 2011р. Наша спеціалізація оренда наметів, тентів та обладнання для проведення свята з комфортом. Ми надаємо в оренду Швидкомонтовані намети виробництва Австрії. На території Північного Заходу Росії одним з дилерів є наша компанія «Party time». Коли необхідно влаштувати свято, організувати громадський захід, провести презентацію, ділову зустріч в неформальній обстановці на відкритому повітрі і не потрапити під дощ, вітер або спекотне сонце кращий варіант для вирішення цих завдань скористатися послугою прокат наметів і тентів. У нас найкращій гардероб выездной.

Маючи в наявності великий вибір наметів серії» Professional » адоптованої до високих навантажень, наші фахівці, маючи багатий досвід установки наметів, підберуть для вас оптимальний варіант шатра або тентової конструкції, відповідний формату і завданням заходу.

Орендувати намет-практичне рішення для будь-якого заходу на відкритому повітрі. Ви плануєте провести корпоративний захід, виставку або ярмарок, день народження, весілля, діловий семінар, спортивний захід або виїзд на природу великою компанією ми надамо вам в оренду намети, тенти та необхідне обладнання для проведення свята. Оперативно і в строк доставимо, змонтуємо в зазначеному місці намети, встановимо підлогу, забезпечимо Обігрів наметів і освітлення. Послуга прокат меблів дозволить вам замовити столи і стільці, м’які крісла та дивани. Оренда банкетних столів і стільців з доставкою спростить для вас організацію торжества. Газові Вуличні обігрівачі забезпечать комфортну температуру в наметі при несприятливих погодних умовах. Додатково ви можете замовити підлогу – настил під намет і ковролін. Мобільний гардероб дозволить розмістити верхній одяг гостей і забезпечити її збереження. Патитайм.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.