Гаражные ворота

Більшість автомобілістів роблять свій вибір на користь автоматичних секційних воріт. Вони надійні в експлуатації, не вимагають додаткового простору, володіють привабливими зовнішніми даними. У нас ви знайдете найкращі гаражные ворота.

Ворота складаються з панелей, скріпленими між собою шарнірами. При відкритті збираються в спеціальний бокс, який монтується під стелю. Причому не важливо, під яким кутом збираються панелі, це також одна з переваг даного типу воріт. Також вони надійно захищають від холоду, тому у вашому гаражі завжди буде тепло і сухо.

Підйомно-поворотні гаражні ворота
Автоматичні підйомно-поворотні гаражні ворота захистять ваш гараж від проникнення і негоди. Стулка воріт виготовлена з цільного металевого листа або композитного матеріалу, що робить злом практично неможливим.

У відкритому стані ворота знаходяться під стелею гаража. Однак варто врахувати, що в момент відкриття або закриття велика частина воріт висувається назовні, тому перед гаражем повинно бути достатньо простору. Це також стосується і автомобіля, який не слід паркувати впритул, так як можна пошкодити не тільки автомобіль, але і самі стулки.

Рулонні (ролетні) ворота
Автоматичні рулонні ворота подобаються в першу чергу тим, хто вважає за краще легкість і тонкий стиль. Однак зовнішність оманлива. Це надійні і міцні ворота, здатні захистити ваше майно і не дати проникнути всередину зловмисникам. При закритті або відкритті полотно намотується на вал в спеціальний бокс, який розташований під дахом гаража. Механізм працює безшумно, чітко і без нарікань. Конструкція розрахована на інтенсивну експлуатацію.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.