Фотограф

Робота фотографа у вузькому сенсі являє собою безпосередньо фотозйомку. У широкому сенсі фотограф — людина, в чиї завдання входить підготовка до проведення зйомок (вибір теми, переговори, отримання дозволів і погоджень, підбір моделей, реквізиту, обладнання, вибір місця тощо), безпосередньо фотозйомка та подальша робота з обробки та друку фотографій, продаж матеріалу. У ряді випадків частина цих робіт фотограф передає своїм асистентам, помічникам, візажистам, художникам по костюмах, агентам, освітлювачам, гримерам та іншим людям. Історія професії фотографа починається з 1839 року, коли Жак Луї Дагер на засіданні Академії наук і Академії мистецтв у Парижі представив оригінальний спосіб фіксації зображення. Ми також можемо розповісти, хто кращій фотограф алматы.

Довгий час за фотографією не визнавалося право на естетичну творчість. Багато фотографів витрачали чимало сил і уяви, створюючи знімок неадекватний фіксованої натурі. Вони широко використовували монтаж і друк з декількох негативів.

В кінці XIX століття, з появою порівняно легких знімальних камер і більш простих способів відтворення знімків на сторінках друку, отримала широке поширення фотографічна журналістика. З цього моменту з’являється поняття професії фотограф. Дві тенденції в історії фотографії: реалістична і формотворча, визначилися в цей період з максимальною ясністю.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *